Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 10-kamer Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa is gelegen op afstand van 7 km van Guitar Lagoon en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
De luchthaven Torres is binnen 10 minuten rijden te bereiken en natuurattracties zoals het Strand van Cal liggen binnen 15 minuten met de auto. Het chalet bevindt zich op 2 km van Pedra de Itapeva.
Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa biedt uitzicht op de tuin en beschikt over een balkon en een eetgedeelte. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.
De villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Churrascaria Mirim ligt in de buurt van Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa en nodigt gasten uit om Braziliaanse gerechten te proeven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia de Torres3,5 km
- Pedra de Itapeva1,9 km
- Staatspark Itapeva3,5 km
- Praia Itapeva3,4 km
- Itapeva State Park3,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Torres4,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Valetparking
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Torres van Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa?
De luchthaven Torres en Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Hoeveel kost het om Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa is $30. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa kun je aanbevelen?
Gasten van Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa kunnen eten in Churrascaria Mirim restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa?
Chales Do Vo Lerio/Torres-Rs villa beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het chalet mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het chalet verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Guitar Lagoon en Pedra de Itapeva bereiken, die respectievelijk op afstand van 7 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.